Esenyurt kurye servisi

Esenyurt kurye servisi

Esenyurt kurye hizmetleri , Trend-jet kurye ile  Esenyurt ve yakın çevresindeki kişisel ve kurumsal müşterilerimize araçlı ve motorlu kurye hizmeti sunuyoruz

Esenyurt kurye nedir?

Esenyurt kurye Trend-jet kurye firmasının İstanbul Esenyurt ilçesi için sunduğu başlıca hizmetlerden sadece bir tanesidir. Esenyurt ilçesi içerisinde Araçlı ve Motorlu kurye faaliyetlerine devam eden Trend-jet kurye firması ile ilgili daha çok bilgi almak için

Firmamız TREND-JET kurye, size sunduğu hizmetlerin kalitesini artırabilecek çözümler sunmaya devam edecektir. Araçlı kurye hizmetlerimizin yanı sıra motorlu kurye ağımız ile Esenyurt bölgesine hizmet vermekteyiz. Böylece Esenyurt kurye hizmetlerinde karayolu trafiğinde rakiplerine göre daha avantajlı bir konumda hizmet alabilirsiniz.

Esenyurt Motorlu Kurye

Trend-jet Kurye firması Esenyurt’ da , aksilik yaşamadan ve tam vaktinde teslimat sözünü kendine ilke edinmiş bir esenyurt kurye firmasıdır. Kurye sektöründe hizmet kalitesinin bir nebze düşük olması müşterilerin güven duygusunu sarsacağından firmamız esenyurt kurye hizmetlerinde müşteri güvenine son derecek önem vermektedir. Taşınan her gönderi emanetiniz anlayışıyla gönderilerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Moto kurye ekiplerimiz Esenyurt ilçesinin trafiğinden etkilenmeyerek gönderileri kısa sürede alıcılarına teslim etmektedir. Bu yöntemle bir çok gönderi tipi transferi yapılmaktadır. Esenyurt bölgesinde eğer kurye ihtiyacı oluşursa trend-jet kurye merkezi istasyonu en yakın kurye ekibini bilgilendirerek, harekete geçirir. Bu sayede kuryelerimiz belirtilen adresi en kısa sürede ulaşıp gönderiyi teslim alır ve alıcısına ivedilikle teslim eder.

Esenyurt Araçlı Kurye

Kargo paketini teslim almadan önce paketin alıcıya ne kadar sürede ulaşacağını belirlemeniz gerekmektedir. Bazı gönderilerin dakikalar içinde teslim edilmesi gerekebilir. Bu tür gereksinimlerde almak istediğiniz hizmetin kalitesini belirtmelisiniz. Esenyurt tarafından verilen kurye hizmetleri için ortalama teslimat süreleri aşağıdadır.

Hizmet sürelerimz

  • Gönderinizin alıcıya 120-180 dakika arasında ulaştırılmasını istiyorsanız normal kurye hizmetini tercih edebilirsiniz.
  • Gönderinizin alıcıya ulaştırılması için belirlediğiniz süre 60-120 dakika arasında ise ekspress kurye imkânından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.