Trend-jet Araçlı kurye hizmeti

Trend-jet Araçlı kurye hizmeti

Trend-jet kurye araçlı kurye hizmetleri kullanıma açılmıştır.

Motosiklet ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için araçlı kurye kullanarak gönderilerinizi güvenle yerine ulaştırabilirsiniz.

Çeşitli seçeneklerden oluşan araçlarımızın normal ya da ekspres gönderi tarzlarını kullanarak yararlanabilirsiniz. Yükleme ve boşaltma işlemleri tamamen personelimize ait iş gücünden ayrıca ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Koli, paketlerinizi dert etmeyin…

Motorlu Kuryelerin taşıyamayacağı hacim ve ebattaki gönderileriniz araçlarımız ile motosikletli kurye servisi sürelerinde taşınmaktadır.

Trend-jet kurye, Araçlı Kurye Hizmetiyle müşterilerinin gün içerisinde koli ve büyük hacimdeki her türlü gönderisini ortalama dört saat içerisinde teslim etmektedir.

Gerek müşterilerinize gerekse İstanbul’daki şubelerinize teslim edilecek koli, eşya gibi her türlü gönderinizi araç ve şoför maliyetlerine katlanmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilmektesiniz.

Müşterilerimizin düzenli yapılması gereken taşımacılık işlerine özel fiyat çalışması yaparak kurumsal çözümler de üretmekteyz.

  • Müşterilerinize veya bayilerinize numune ya da ürün mü göndermek istiyorsunuz ? 
  • Ürünleriniz hassas ancak kargo ile taşıttıramıyor musunuz ?
  • Bir adresten paket ya da koliniz alınarak size veya başka bir adrese mi gönderilmesi gerekiyor ?
  • Araç sayınızı azaltmak istiyorsunuz ancak bazen yetmiyor mu ?

Tüm araçlı ihtiyaçlarınıza günün her saatinde tüm İstanbul genelinde her an hizmet veren araç filomuz ile hizmet vermeye hazırız.

Söz verip değer taşıyoruz…

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.